
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1297
1 284 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1297
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1297 |
| Висота | 67.1 мм |
| Ширина | 163.1 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴


