
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1314
859 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1314
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1314 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Juke, Kizashi, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴


