
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1351
1 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1351
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1351 |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, Berlingo, C4, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149 ₴


