
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1413
1 206 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1413
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1413 |
| Висота | 58.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 18.4 мм |
| Ширина | 136.7 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 206 ₴


