
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1493
893 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1493
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1493 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.3 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Duster, Scenic, Dokker, Megane, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴


