
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1534
1 117 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1534
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1534 |
| Висота зовнішньої накладки | 63 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴


