
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1536
1 194 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1536
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1536 |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота зовнішньої накладки | 74.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴


