
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1558
843 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1558
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1558 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 99.9 мм |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Sonata, Opirus, Soul, Actyon, Tucson, Elantra, Korando |
Інформація для замовлення
- Ціна: 843 ₴


