
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1570
1 066 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1570
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1570 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 163.5 мм |
| Висота | 62.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 066 ₴


