
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1577
767 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1577
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1577 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 110.6 мм |
| Висота | 39.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, BRZ, Impreza, Legacy, Tribeca, Outback, GT 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴


