
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1584
886 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1584
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1584 |
| Висота | 47.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 106.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Buick, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, La Crosse, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886 ₴


