
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1590
1 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1590
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1590 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 59.2 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 136.7 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Corsa, Crossland X / Crossland, 208, C3, C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴


