
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1606
891 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1606
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1606 |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 53.1 мм |
| Ширина | 137.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, G, Cefiro, Juke, Pulsar, Teana, Sentra, Maxima |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴


