
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1650
827 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1650
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1650 |
| Ширина | 95.5 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 15.2 мм |
| Висота | 42.7 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 827 ₴


