
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1689
940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1689
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1689 |
| Висота | 60.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 137.8 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Sonata, Optima, Soul, Pro Ceed, Tucson, Sportage, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴


