
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1702
938 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1702
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1702 |
| Висота зовнішньої накладки | 42 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938 ₴


