
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1770
706 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1770
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1770 |
| Ширина | 133 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.2 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, C-Elysee, 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴


