
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1835
846 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1835
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1835 |
| Висота зовнішньої накладки | 61.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56.2 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Товщина | 16.2 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Touran, A3, Octavia, Leon, TT, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴


