
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P1977
1 354 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1977
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1977 |
| Висота внутрішньої накладки | 75.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 354 ₴


