
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P216
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P216
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P216 |
| Товщина | 19.4 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 69.6 мм |
| Ширина | 119.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Chery |
| Сумісність з моделлю | Amulet, 80, Tiggo, M11, Coupe, Corrado, 100, A4, Elara, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴


