
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P224
501 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P224
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P224 |
| Товщина | 15.3 мм |
| Ширина | 137.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 501 ₴


