
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, LPR 05P299
624 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P299
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P299 |
| Висота | 69.6 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 119.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Corrado, Coupe, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴


