
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BLUE PRINT ADC44288
1 053 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC44288
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADC44288 |
| Довжина | 101 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 4008, 6, Outlander, ASX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴

