
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986494168
1 845 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494168
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494168 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman, Cooper |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845 ₴





