
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986494371
1 812 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494371
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494371 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.1 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.1 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812 ₴





