
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986494383
1 631 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986494383
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986494383 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 631 ₴







