
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986424540
1 483 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424540
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424540 |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 18.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 483 ₴







