
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986424572
1 201 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424572
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986424572 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Ширина | 137.8 мм |
| Висота | 55 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Сумісність з моделлю | L 300, L200, L400, Pajero, Delica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 201 ₴





