
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986460964
1 017 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986460964
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986460964 |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 44.9 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 017 ₴





