
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, Bosch 0986460979
905 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986460979
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986460979 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Proton |
| Сумісність з моделлю | Persona 400, Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Santamo, Eclipse, Persona 300, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴





