
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P06101
3 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: P06101
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P06101 |
| Ширина | 116 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, B7, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 688 ₴


