
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P06053
2 748 ₴
- Готово до відправки
- Код: P06053
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P06053 |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 67 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, B7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748 ₴


