
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P23087
1 368 ₴
- Готово до відправки
- Код: P23087
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P23087 |
| Ширина | 137 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Opel, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Bravo, Grande Punto, 500C / 595C / 695C, Stilo, Linea, Delta, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368 ₴



