
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P23105
1 935 ₴
- Готово до відправки
- Код: P23105
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P23105 |
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 132 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 57 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴



