
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P24077
2 023 ₴
- Готово до відправки
- Код: P24077
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P24077 |
| Висота внутрішньої накладки | 74 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 155 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, S80, XC70, Galaxy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 023 ₴



