
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P30047
1 813 ₴
- Готово до відправки
- Код: P30047
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30047 |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Sonata, Opirus, Soul, Actyon, Tucson, Elantra, Korando |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴



