
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P44018
2 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: P44018
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P44018 |
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 132 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 77 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴



