
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50026
1 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50026
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50026 |
| Товщина | 20 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Crossfire |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 930 ₴



