
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P56058
1 668 ₴
- Готово до відправки
- Код: P56058
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P56058 |
| Ширина | 157 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Navara, Koleos, EX, FX, Q45, G, Murano, Pathfinder, QM5, Qashqai, M37, M35, M45, QX50, Q60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668 ₴


