
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P59055
2 554 ₴
- Готово до відправки
- Код: P59055
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P59055 |
| Виробник | BREMBO |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 142 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 62 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel, Bentley, Chevrolet, Buick, GMC, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, Cascada, Malibu, La Crosse, Zafira, Flying Spur, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 554 ₴



