
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P61081
1 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: P61081
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P61081 |
| Ширина | 123 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Geely |
| Сумісність з моделлю | 107, 108, C1, LC Cross |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴



