
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P68033
1 182 ₴
- Готово до відправки
- Код: P68033
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P68033 |
| Ширина | 116 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vesta, Note, Duster, Largus, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182 ₴



