
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P83085
1 246 ₴
- Готово до відправки
- Код: P83085
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P83085 |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Ширина внутрішньої накладки | 150 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 151 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Charade, Yaris |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 246 ₴



