Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85017 |
| Ширина | 87 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 53 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Passat, Espace, Superb, Polo, MG 5, 405, Toledo, A4, 207, 208, A6, Golf, Megane, Cordoba, Corrado, Scenic, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴




