
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P85045
2 023 ₴
- Готово до відправки
- Код: P85045
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P85045 |
| Ширина | 157 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Висота | 74 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A3, Octavia, New Beetle, Leon, TT, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 023 ₴



