
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P11022
2 531 ₴
- Готово до відправки
- Код: P11022
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P11022 |
| Ширина | 147 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 63 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Jeep, Dodge, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Cherokee, Grand Caravan, Routan, Journey, Freemont, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 531 ₴


