
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P18024
2 713 ₴
- Готово до відправки
- Код: P18024
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P18024 |
| Ширина | 116 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Compass, Cherokee, Wrangler |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 713 ₴


