
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P28068
3 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: P28068
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P28068 |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 59 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Odyssey, RDX, CR-V, Haval 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 129 ₴


