
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P30067
1 741 ₴
- Готово до відправки
- Код: P30067
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P30067 |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima, XLV, Soul, Elantra, Cadenza, Sportage, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Solaris, Tivoli, Rio, Tucson, Grandeur, Veloster, I30, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 741 ₴


