
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків, BREMBO P50120
2 622 ₴
- Готово до відправки
- Код: P50120
+380 (99) 474-48-55
Підбір та замовлення по Viber/чат !повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREMBO |
| Код запчастини | P50120 |
| Ширина | 128 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 93 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, GLC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 622 ₴


